Nublu ja 2 QS kontsert lükkub 31.juulile!

Sel nädalavahetusel toimuma pidanud nublu ja 2 Quick Start kontserdid Tartu Lauluväljakul lükkuvad juuli lõppu.
Sel nädalavahetusel Tartu Lauluväljakul toimuma pidanud nublu ja 2 Quick Start kontserdid lükkuvad edasi. Uus kuupäev on 31. juuli, mil toimub suur kontsertõhtu, kus astuvad üles mõlemad, 17. ja 18. juulil esinema pidanud artistid. Mõlemale kuupäevale soetatud piletid kehtivad automaatselt uuel kuupäeval.

Korraldajad annavad sotsiaalmeedia vahendusel teada, et kontsertide kuupäeva muutus on ajendatud Vabariigi Valitsuse avalike ürituste piirarvu leevendusest. „Tänu külastajate piirarvu tõstmisele saame pakkuda publikule kontserdielamust, mis on Tartu Lauluväljaku vääriline,“ ütleb kontserdikorraldaja. „2 Quick Start laulja Pearu Paulus on küll nublu kontsertidel külalisartistina üles astunud, ent sedasi pole nublu ja 2 Quick Start varem lava jaganud ning see lisab õhtule kindlasti uued mõõtmed.“

Nublu ja 2 Quick Start esinevad Tartu Lauluväljakul reedel, 31. juulil. Programmi algus on kell 20.00. Piletid hinnaga 25 € Tartu Lauluväljaku suurele kontsertõhtule on saadaval Piletilevis. Kõik 17. ja 18. juuli kontsertidele soetatud piletid kehtivad automaatselt ka uuel kuupäeval. Uue kuupäeva mittesobivuse korral on võimalik pilet tagasi osta.

Juhul kui teil on pdf-piletid ja te soovite raha tagastust, siis palun täitke avaldus siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost
Raha kantakse automaatselt piletiostnud kliendi kontole 10 tööpäeva jooksul.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid ümber vahetada või tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.


Tartu linna selle suve esimene suvekontserdite elamus tuuakse suurema publikuni 17. - 18. juuli Tartu lauluväljakul!

nublu, 2 Quick Start ja tuuakse lõpuks suurema publikuni!

Pikalt kestnud eriolukord on läbi saamas ja väliüritused on alates 1. juulist taas lubatud!

Sel puhul astuvad Tartu lauluväljakul ülesse tuntuimad ja armastatud Eesti muusikud, et suvi üheskoos vastu võtta ja pakkuda külalistele suurepäraseid etteasteid vabas õhus otse laulukaare all!

Tegu on kauaoodatud sündmusega, kuna nublu ja 2 Quick Start pole sel aastal veel avalikke esinemisi pidanud. Kuid nüüd pärast pikka pausi on paljude lemmikutel artistidel võimalik päris kontserdi formaadini naasta ja saada kauaoodatud side publikuga, tõotab tulla igati põnev ja kauaoodatud kogemus! Külalisi ootab ees hea ning turvaline asukoht, kaunis suveõhtu ning Eesti muusikute paremik!

Kahel õhtul astuvad erakordsete kontsertidega teie ette armastatud Eesti muusikud:
R / 17.07 - NUBLU
L / 18.07 - 2 QUIK START

17.–18. juulil toimuva Laululava suvekontserdite piiratud kogus piletid on tänasest müügis
www.piletilevi.ee keskkonnas.

Ole kiire, sest igat artisti pääseb kuulama vaid 1000 kiiremat!

Lisaks heale muusikale, suvisele meeleolule ja armastatud staaridele saab nautida maitsvaid toiduelamusi ning suurepäraseid suviseid kokteile!

Võta pereliikmed kaasa ning naudime üheskoos imelisi suveõhtuid lemmikute artistide saatel!
Külalistele on tehtud avalikud punktid desoainete kasutamiseks. Kui oled haige, siis palun püsi kodus.
Eelmine
Piknikukontsert 23.07 Helilas
Järgmine
Veljo Tormis 90 Tartu laululaval

Vastused puuduvad

Email again: